Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi


FAQ

   Dlaczego warto zaufać firmie Dorbud?

Marka Dorbud jest godna zaufania z wielu powodów. Przede wszystkim stawiamy na szczerość oraz dobry kontakt z klientem. Spełnianie oczekiwań inwestorów stanowi dla nas priorytet od 25 lat istnienia marki. Ponadto przykładamy się do wykonywania zleconych nam zadań, dlatego jesteśmy punktualni, solidni, konsekwentni i gwarantujemy najlepszą jakość wykonanych przez nas robót. Pracujemy dla Państwa z pasją i chęcią!

   Jakie umiejętności posiada nasza kadra pracownicza?

Jako profesjonalna marka stawiamy na kadrę z doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Jesteśmy maksymalnie samowystarczalnym przedsiębiorstwem, dlatego wiele inwestycji wykonujemy na własną rękę. W skład naszej kadry wchodzą: cieśle szalunkowi, zbrojarze, spawacze, operatorzy specjalistycznego sprzętu budowlanego oraz przeszkoleni inżynierzy czy majstrzy budowlani. Pragniemy zaznaczyć, że to dzięki naszym pracownikom osiągamy sukcesy na rynku.

   Co to jest żelbet i jakie usługi z nim związane możemy wykonać?

Żelbet to nic innego jak struktura zawierająca beton wraz z zawartymi w niej metalowymi elementami, które zwykle stanowią fundament jakiejś konstrukcji. Obecnie jest to najbardziej popularna metoda tworzenia budynków i inwestycji. My możemy Ci zaoferować takie usługi jak fundamentowanie pod obiekty budowlane, fundamentowanie dla linii technologicznych, konstrukcje zbiorników żelbetowych na mat. sypkie.

   Jakie rodzaje palowania możemy zaproponować naszym klientom?

Palowanie to jedna z naszych głównych specjalizacji. Jest to jedna z grup robót fundamentowych, która polega na osadzaniu w gruncie pali (wykonanych z różnych materiałów), które wymagają odpowiedniej technologii. My specjalizujemy się w palowaniu za pomocą pali CFA, pali przemieszczeniowych FDP oraz standardowych kolumn betonowych. Przykładamy niesamowitą wagę do odpowiedniego wykonania naszych usług, co zapewnia najlepszą jakość.

   Jakie doświadczenie ma firma Dorbud?

Przez 25 lat istnienia na rynku budowlanym nasza profesjonalna kadra pracownicza wypracowała sobie wiele koniecznych zalet, które doprowadziły nas na sam szczyt rynku budowlanego. Punktualność, solidność, dopracowanie szczegółów, indywidualne podejście do klienta, sprawność oraz spełnianie oczekiwań to nie jedyne z zalet jakie możemy sobie przypisać. Wszystkie zlecone nam inwestycje wykonujemy na 100% z gwarancją najwyższej jakości!

   W jaki sposób marka Dorbud zabezpiecza obudowy wykopów?

Bezpieczeństwo podczas pracy i użytkowania inwestycji to dla nas zupełna podstawa. Nasza wyszkolona kadra pracownicza dba o to, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas każdego etapu powstawania danej inwestycji. Nasze zabezpieczenia i obudowy wykopów tworzone są za pomocą ścianek berlińskich oraz palisad. Ma to zapobiec ewentualnym osunięcią gruntu i sprawić, aby budynek był solidny i bezpieczny.

   W czym się specjalizujemy?

Nasz wachlarz usług jest niezwykle szeroki i staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom klienta. Indywidualne podejście do klienta i personalizowanie jego wymagań stanowi dla nas priorytet, Oferujemy takie usługi jak: palowanie, wzmacnianie gruntu, zabezpieczenia i obudowy wykopów, roboty żelbetowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywania inwestycji oraz ich skrupulatne dopracowanie!

   Jakie inwestycje wykonujemy?

Na naszej stronie można znaleźć zakładkę „realizacje”, w której znajdują się wszystkie nasze projekty jakie przez 25 lat działalności udało nam się wykonać. Należą do nich m.in takie budowle jak: obiekty sportowe, drogi, wiadukty, mosty, ekrany akustyczne, torowiska, bazy paliwowe, tace, obiekty magazynowe, handlowe, produkcyjne, mieszkalne, biurowe, fontanny, nabrzeża, roboty palowe, żelbetowe etc. Wszystkie naszej usługi gwarantują wysoką jakość!

DORBUD to przedsiębiorstwo budowlane funkcjonujące w branży od 1995 roku.